Hakkımızda

Dizel Yakıt Sistemleri Uzmanlığı...

Biz Profesyonellerin Tercihi Profesyonelleriz...

Nurkan Dizel, 1984 yılında Suat Nurkan tarafından Sultangazi / İstanbul' da ticari hayatına başlamıştır. Ardından 2001 yılında Sanko Sanayi Sitesi' nde hizmetlerine devam etmiştir. Kurulduğu ilk günden beri en yüksek iş kalitesini ve müşteri memnuniyetini prensip edinmiştir. 1992 yılında Lucas CAV, 2004 yılında Delphi Yetkili Servisi, 2017 yılında da Siemens VDO - Continental Yetkili Servisi olmuştur. Ayrıca Bosch, Denso, Zexel, Dowoon gibi markaların mazot pompası, enjektör ve yakıt sistemlerinin satışını, onarımını ve bakımını yapmaktadır.

automotive 40 seneye yakın tecrübesi, hızla gelişen dizel teknolojisine cevap verebilmek için yapılan güçlü yatırımları, her yıl güncel dizel teknolojileri eğitimlerine katılan donanımlı personeli ve kurumsal yapısıyla müşterisine en iyi hizmeti sunmayı amaçlamıştır.

Bugün firmamız dizel sektöründe teknolojinin zirvesi olan CRI-PC ve AVM-PC2 gibi Türkiye' de sayılı olan tezgahları bünyesinde bulundurmaktadır. Bunlar dışında bir çok test/ ölçüm ekipmanı ile Comman Rail, Birim Pompa (Unit Pump), EDC, düz mekanik pompa ve enjektör sistemlerinin bakımını, onarımını ve yedek parça satışını yapmaktadır.

Ayrıca firmamız bünyesinde dizel partikül fitresi (DPF) temizliği, benzinli ve dizel motorlar için kurumlardan arındırma işlemi olan Carbon Clean'i ve devamlı güncellenen ve orjinal yazılımların kullanıldığı diagnostik cihazları ile arıza tespit işlemlerini yapmaktadır.

scroll up